• ✿“Bütün müzikler susar, renkler ölür. Bir sen kalırsın yalnızlığım da...”✿
  -H. Hüseyin Korkmazgil-

 • "4 ayağı ile yere basanlar, 2 kanadı ile uçanlar toprağa kök salanları da ben yarattım. Onların da hisleri duyguları var. Korumasını size bıraktım."
  - En am süresi 38. ayet -
  Bu site; Hayvan hakları savunucusu ve hayvan dostudur.

Burçların Karakterler Üzerindeki Etkileri Nelerdir? (1 Viewer)

Lâyezal

Yönetici
9 Nis 2020
1,089
227
63
Araf
mutlulukkenti.com
Burçların Karakterler Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

1588966083540.png

İçinde bulunulan kâinat, sayısız katmanlardan oluşan yoğun bir enerji kütlesinden oluşmaktadır. Bu enerji, değişik frekanslardan oluşan titreşimleri sürekli olarak evrene iletmektedirler. Milyarlarca yıldız kümelerinden meydana gelen burç sistemi, dünyamıza değişik dalga ve frekanslarda kozmik ışınlar göndermekte.

Dünyaya ulaşan bu kozmik ışınlar insan beyinleriyle iletişime geçerek, ruh halini ve davranışları etkilemektedir. Bu sebeple, insanoğlu doğduğu tarihte hangi burç sistemi etkisinde kaldıysa, o yıldız kümesinin yaydığı ışınlara maruz kalmış olur. İnsanlar doğdukları zaman beyin henüz gelişmediğinden dolayı dış etkenlere karşı duyarlı olmaktadır. Bu sebeple, beyindeki hassas yapılar doğumun akabinde burç sisteminin etkisi altına girmektedir.Doğum sırasında etkilenilen burç sistemi sebebiyle, karakterler üzerindeki etkileri: Planlama, muhakeme etme, organizasyon, özeleştiri, analitik düşünme, empati gibi yönleri etkilemektedir.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Mutlulukkenti’ni Nasıl Buluyorsunuz?

 • Çok Güzel

  Kullanılan: 8 72.7%
 • Güzel

  Kullanılan: 3 27.3%
 • İyi

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Kötü

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Çok kötü

  Kullanılan: 0 0.0%