• ✿“Bütün müzikler susar, renkler ölür. Bir sen kalırsın yalnızlığım da...”✿
  -H. Hüseyin Korkmazgil-

 • "4 ayağı ile yere basanlar, 2 kanadı ile uçanlar toprağa kök salanları da ben yarattım. Onların da hisleri duyguları var. Korumasını size bıraktım."
  - En am süresi 38. ayet -
  Bu site; Hayvan hakları savunucusu ve hayvan dostudur.

Lâyezal

Yönetici
9 Nis 2020
1,089
227
63
Araf
mutlulukkenti.com
Unorthodox

1591485545147.png

Unorthodox Konusu

Netflix’in 2020 yılına damga vuran yeni dizilerinden biri olan Unorthodox 4 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkıyor. Netflix imzalı bu mini dizimiz, New York’un bir bölgesindeki Yahudi Topluluğu içinde doğup, büyüyen 19 yaşındaki bir kızın yaşadıklarını konu alıyor. Dini ve kültürel baskılar içerisinde adeta eriyen bir hayatı konu edinen dizi de genç bir kızın çırpınışlarını izliyoruz. Genç kız, kendini bir türlü o dünyaya ait hissedemiyor ve hayatın önüne getirdiği zor yollardan birini seçmesi gerekiyor. İşte dizi de, Esty ismindeki bu genç kızın, kendini bulmak için çıktığı cesaret dolu yolculuğu konu alıyor. Baskılar altında yaşamakta zorlanan ve bir yerde canına tak ederek radikal bir karar alıp hayatını değiştirmeye çalışan genç bir kadının çarpıcı hikayesini izleyeceksiniz. Dizinin senaryosunun gerçek hayattan bir hikaye olduğu belirtiliyor.

Unorthodox Oyuncuları ve Ekip

Başrolünde genç aktör Shira Haas’ın rol aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Amit Rahava, Jeff Wilbusch ve Alex Reid yer almıştır. Broken Mirrors, Princess ve Shtisel gibi yapımlarda rol alan başarılı oyuncu Shira Haas Unorthodox dizisinde ana karakter Esther Shapiro karakterine hayat vermiştir. Dizinin senaristliğini ise Anna Winger ve Alexa Karolinski yapmıştır.

Unorthodox Fragmanı

 
 • Beğen
Tepkiler: Güney

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Mutlulukkenti’ni Nasıl Buluyorsunuz?

 • Çok Güzel

  Kullanılan: 8 72.7%
 • Güzel

  Kullanılan: 3 27.3%
 • İyi

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Kötü

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Çok kötü

  Kullanılan: 0 0.0%